Statybų Informacija

Visi mūsų namai yra vieno aukšto, atitinakantys aukščiausius A+ klasės standartus bei reikalavimus. Uždaras, tik tokio tipo 17 namų kvartalas.

Mes ne tik siūlome jums nuostabius namus, bet ir geresnį gyvenimą.

Pilna išorės apdaila. Sienos apšiltintos 25cm neoporu. Stogas apšiltintas 45cm vata. Pamatai apšiltinti – 10cm iš vidaus ir 20cm iš išorės. Sudėti A+ klasę atitinkantys “Rudupio” mediniai langai (3 stiklų, dviejų paketų – lango storis 10cm). Sudėtos A+ klasę atitinkančios durys ir garažo vartai. Išbetonuotos grindys.

Dalinė Apdaila

Sienos iš keramikinių blokelių. Stogo danga – profiliuota čerpių imitacijos skarda, matinė, atspari įvairioms oro sąlygoms ir bėgant laikui nepakeičianti spalvos. Pakeltas ir išlygintas sklypas. Aplink sklypus pastatyti ir įbetonuoti tvoros stulpai. Išvedžiota elektra. Išvedžiota signalizacija ir priešgaisrinė sistema. Kanalizacijos ir vandentiekio įvadai įvesti į namą.

Aukščiausia klasė

Mūrinės vidaus pertvaros. Vidinės sienos ir pertvaros ištinkuotos gipsiniu tinku. Atliktas sandarumo testas patvirtinantis A+ klasę. Suteiktas A+ energetinės klasės sertifikatas. Suklijuotos stogo priešvėjinės plėvelės. Interneto ir televizijos įvadai. Lietaus nubėgimo sistema.

Statybų pabaiga numatoma 2020m. pabaigoje, pagal rezervavusiųjų eilę

Erdvumas

Visi namai turi erdvią svetainę su virtuve (nuo 40kv.m. iki 58kv.m.). Namai suprojektuoti taip, kad jų vidiniai kiemai su terasomis būtų į pietų arba pietvakarių pusę. Aukštos lubos.

Funkcionalumas

Namo šildymą galėsite pasirinkti pagal savo poreikius – dujomis arba šilumos siurbliu (oras-vanduo, oras-oras ar kitaip). Visos miesto komunikacijos: vandentiekis, kanalizacija, lietaus kanalizacija, dujos,

Galimybės

Šiuolaikiniai ir funkcionalūs išplanavimai. Yra galimybė koreguoti projektą pagal Jūsų poreikius. Galimas įvairus įrengimo lygis

Viskas Ko Reikia

Namai vieno aukšto. A+ klasės. Uždaras, tik tokio tipo 17 namų kvartalas.

Namų

%

Geresnis gyvenimas