17 Priežaščių

Pritaikyti Prie Kiekvieno Poreikių

1. Uždaras kvartalas – kuriame tik vienodo tipo, to paties statytojo, vieno aukšto namai.

2. Vieta – patogus susisiekimas su visais Kauno mikrorajonais, viešojo transporto stotelė – visai šalia kvartalo, mokyklos bei darželiai – vos už kelių minučių kelio.

3. Terasa – visų namų terasos suprojektuotos taip, kad saulė šviestų iš pietryčių, pietų, pietvakarių ar vakarinės pusės.

4. Funkcionalūs išplanavimai – modernūs namų projektai, kurių išplanavimai ruošti profesionalų – pagalvota apie kiekvieno namo gyventojo poreikius.

Geriausia Kokybė

5. A+ Klasė – aukšta energetinio naudingumo klasė garantuoja minimalias šildymo išlaidas bei patogų gyvenimą, taupant Jūsų laiką ir pinigus.

6. Mediniai langai – visuose namuose suprojektuoti mediniai, aukštos klasės “Rūdupio” langai, atitinkantys A+ klasės reikalavimus

7. Aukšta statybų kokybė – namus stato daug patirties turintys statytojai, kurie koncentruojasi tik į vieno aukšto namų statybą, jau įgyvendintus jų projektus galima pamatyti realiai.

Apie Viską Pagalvota

8. Atskiras sklypas – kiekvienas namas parduodamas su 4-7arų atskiru sklypu – pakankamai erdvės tiek parkavimui, tiek vidiniam kiemui, taip pat jokių rūpesčių dėl teisinių elementų, nes tik Jūs vieninteliai tampate sklypo savininkais.

9. Erdvi svetainė – svetainėje ar virtuvėje praleidžiame didžiąją dalį laiko namuose, tad visuose projektuose virtuvės su svetaine patalpos yra labai erdvios – užima nuo 40kv.m. iki 60kv.m.

10. Šeimos namai – visi namai suprojektuoti su trimis arba keturiais miegamaisiais kambariais, kad namuose tilptų ne tik nuolatiniai gyventojai, bet ir būtų vietos darbo ar svečių kambariui.

Pasirūpinta Mažomis Detalėmis

11. Rekuperacija – A+ klasė užtikrina namo vakuumines savybes, todėl natūralus ir atsinaujinantis oro šaltinis yra būtina sąlyga, norint namuose turėti gaivų ir sveiką mikroklimatą.

12. Dėmesys detalėms – skiriame labai didelį dėmesį mažoms statybų detalėms, kad galėtume užtikrinti jaukų ir patogų Jūsų gyvenimą naujuose namuose.

13. Sandarumo testas – už jus atliksime sandarumo testą, su kuriuo išduodamas ir A+ klasės naudingumo sertifikatas.

14. Ilgaamžė stogo danga – čerpių imitacijos skardinė stogo danga yra ilgaamžė, neprarandanti spalvos, atspari įvairioms oro salygoms

Garažas

15. Dalis namų yra suprojektuoti su šildomu garažu, tad savo namuose turėsite vietos pasistatyti automobiliui, motociklui ar laikyti dviračiams.

Solidi Kaimynystė

17. Kvartalas yra miesto ribose, kur susikerta Šilainių ir Romainių mikrorajonai – tiek kvartale, tiek aplink vien naujos statybos namai, tad turėsite draugiškus ir ramius kaimynus.

Asfaltuotas Privažiavimas

16. Iki pat kvartalo privažiuosite naujai išasfaltuota Bivylių gatve, kurioje įrengti pėsčiųjų takai – Jūsų jaukiems vakariniams pasivaikščiojimams.